Кошик
29.05.2024 - Працюємо! Безкоштовна доставка по Україні.
+380 (98) 880-01-44
Житомир, Україна
ТОВ ПРОМТАК

Мастила Силіконові Змазки

Силіконове мастило - спрей, розділовий агент, консервант.

Силіконовий розділовий агент розроблявся як препарат для створення розділового шару при виробництві виливків, форм для виробництва виробів із пластмас, гуми, смол.

Розпорошуючи тонким шаром на поверхні, створюється шар із силіконової олії, який стійкий до високих та низьких температур. Мастило створює антипригарний шар.

Агент не надає негативного впливу на технологічні процеси при переробці пластмас, гуми, не викликає дефектів готової продукції, не має кольору, запаху і не містить розчинника, безпечний при виробництві виробів із пластмас, гуми, тканини, шкірозамінника та шкіри, замінює тальк.

Особливо важливе силіконове мастило в деревообробній промисловості, паперовій промисловості, тому що запобігає скупченню клею на пресах і гідах, запобігає прилипанням і пожежобезпечним.

За допомогою силіконового мастила-аерозолю вдосконалюється процес обслуговування конвеєрних стрічок, обслуговування підшипників і напрямних, ланцюгів, ножів у ріжучих та пакувальних машинах, гнучких валів і інструментів, що обертаються, ліній у гумовій броні та пластмасі.

Силіконовий агент, мастило, спрей крім розділових функцій має відмінні показники як агент ковзання, силіконове мастило запобігає прилипання товарів на стрічкових конвеєрах, напрямних, каналах. аерозоль має властивості ізоляції та діелектрика, захищає електричні контакти від вологи.

Спрей застосовується як консервант, так як створює шар силіконової олії і цей шар витісняє воду, захищає від окислення, корозії, стійкий до низьких і високих температур. Популярний для мастила бігових доріжок, крім мастила ще й запобігає скрипу. захищає замки, петлі від замерзання, забезпечує легке ковзання зсувних дахів у причепах та напівпричепах вантажівок, ящиків, автокрісел. Мастило силіконове універсальне, його використовують при встановленні ущільнювачів у вікнах, дверях, стиках.

Також використовують для захисту та змащення інструментів, підйомників, домкратів, лебідок, пружин, блискавок, шківів, регуляторів та вимикачів.

Прозоре силіконове мастило запобігає старінню, твердінню та розтріскуванню ущільнювачів, гумових виробів, старі вироби відновлюють еластичність та початковий блиск прокладок, запобігає висиханню влітку, а взимку не замерзають.

Силікон спрей дозволяє легко проникати у важкодоступні місця. Силіконове мастило-консервант широко застосовується для обробки автомобільних шин, гуми перед її сезонним зберіганням. Мастило захищає від пересихання, розтріскування, старіння гуми, є захистом шин і збільшує термін їх експлуатації, запобігає утворенню мікротріщин на гумі та пластмасі.

Переваги: ​​висока гідрофобність, стійкість до низьких та високих температур, зберігає властивості при температурах від -60 до +300 градусів, антистатик, діелектрик, еластичний, стійкий до окислення, стійкий до кислот, лугів, солі, безпечний.

Мастило на силіконовій основі - це універсальний засіб для захисту гумових, пластмасових виробів від шкідливих факторів, популярний у автомобілебудуванні.

Мастилом на силіконовій основі обробляють:
Ущільнювачі гумові багажників, дверей, капота, вікон, вентиляційного люка, люка бензобака.
Петлі та замки дверей, прибирає скрипи.
Стартерні електродвигуни – як діелектрик та захист.
Напрямні сидінь, люків, склопідйомників.
Автомобільні шини, гума перед її сезонним зберіганням.
Мастило захищає від пересихання, розтріскування, старіння гуми.

Мастило силіконове легко проникає у важкодоступні місця, зберігає, відновлює еластичність пластику та гуми, з її допомогою усувається скрип тертя.

Розділове мастило, застосовується для екструзійного обладнання, прес-форм при переробці пластмас на термопластавтоматах, а також при формуванні виробів з ГТВ та ін.

Захист від вологи і корозії електричних контактів і різальних крайок інструментів.

Змазування замків і тертьових деталей механізмів. Захист розплавленого припою, гасіння піни. Для фільєр у виробництві волокон. Для автомобіля.

 Гарантія якості - мастило відповідає всім заявленим властивостям і характеристикам.

Силіконове мастило Промтак не містить розчинників, мінеральних масел, жирів, спиртів.

Без кольору і запаху.

Діапазон робочих температур -60° до +300 С°.

Фільтри
Діапазон цін, ₴
Щільність, г/см3
Температура застигання, град.
Температура краплепадіння, град.
Наявність
Країна виробник
Застосування мастила
Вид мастильного матеріалу
Агрегатний стан змащення
Колір
Водостійкість
Упаковка
Виробник
Контакти
+380 (98) 880-01-44
Житомир, Україна
ТОВ Промтак
+380988800144
Пономарьов Сергій Анатолійович

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner